O nas

Wydawnictwo Akord - Śpiewające Brzdące zostało założone w roku 1998. Od początku istnienia celem wydawnictwa jest wspomaganie rozwoju merytoryczno - intelektualnego dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Propozycje, które tworzymy są przemyślane tak, aby poprzez piosenkę, muzykę i zabawę edukować dzieci w zakresie najważniejszych zagadnień mających wpływ na ich dalszy rozwój. Przez te wszystkie lata wydawnictwo zdobyło sympatię i uznanie wielu tysięcy przedszkoli i szkół na terenie całej Polski, a także Polonii zamieszkałej za granicą. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg pozycji terapeutycznych  wspierających rozwój motoryki małej i dużej, które ćwiczą koordynację, lateralizację oraz pomagają w walce z dysfunkcjami występującymi wśród dzieci. Wszystkie nasze propozycje przygotowane są w taki sposób, aby mogły być wykorzystane przez nauczyciela do grupowego prowadzenia zajęć.

Priorytetem wydawnictwa jest również pielęgnowanie tradycji ludowych i przybliżenie dzieciom pięknej polskiej kultury. Dlatego też oferujemy Państwu całą gamę polskich strojów regionalnych oraz materiałów muzyczno-instruktażowych związanych z tym tematem.

Z dumą informujemy, iż wiele z naszych utworów zajęło czołowe miejsca na dziecięcych listach przebojów i festiwalach piosenki przedszkolnej.

Serdecznie zapraszamy do współpracy

Wydawnictwo Akord - Śpiewające Brzdące